Preloader

Top Margin

Kaleli Mimarlık

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim

Bottom Margin

 

 

 

1990 yılında Kale Mobilya adıyla başladığımız iş hayatımıza 2018 yılı itibariyle kurmuş olduğumuz Kaleli Mimarlık Mobilya firmamızla, modern tasarımlarla devam etmekteyiz.

Başarılı alt yapı ve geçmişiyle Türkiye'nin her bölgesine hizmet verebilmekteyiz. Üretimlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sadece müşteriye özel estetik tasarımlar yaparak bulunduğunuz ortama artı bir değer katmayı hedefliyoruz. En son sistem iş makinalarımız ile ve Uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin, özel isteklerini karşılamaktayız.

Mobilya üretimi ve proje işlerinizi tasarlayıp imalatını temiz işçilik garantisi ile yapmaktayız.

Biz, değerli müşterilerimizin hayallerindeki ürünleri gerçeğe dönüştürmeyi ve kendi beğenilerini mobilyalarda yansıtmaları için her zaman yanlarındayız.

Müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde en iyi kalite ve görsellikte, kullanışlı ve ergonomik ürünler üretim misyonuyla hareket etmekteyiz.

Bottom Padding

MİSYONUMUZ

Sadece ihtiyaçlara uygun mobilyalar üretmekle sınırlı olmayıp, kalite ve sınıfında en başarılı isimlerden biri olmaya çalışmaktır.

VİZYONUMUZ

Tasarımları ve rahatlığı ile ev dekorasyon trendlerine yön veren, üretim kalitesi ile de global ölçekte markalaşıp, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmaya çalışmaktır.

Bottom Padding